Drobné odlehčení (nebo až tak ne?) ke kauze Rittig z Protiproudu

Projekt: Rittig - Válka s Bradáčovou

Zpět na projekty
 
27.03.2014

Foto: Žertovná koláž, zdroj: protiproud.parlamentnilisty.cz

 

Rittigové a spol. už nespravedlnosti neuniknou. Vzetí do vazby je napříště jisté. Státní zastupitelství získalo zkušenou posilu: Pryč s buržoazními soudci!

„Soudružky a soudruzi státní zástupci,
nestává se často, abych pocítil potřebu znovu pozvednout hlas z oněch zlatých časů naší spravedlnosti, kdy i já sám, jsa údem revoluční dělnické třídy, jsem bojoval s všemožnými spiklenci, zaprodanci, zrádci a jejich přisluhovači.     

Nesmírná hrdost nad výsledky vaší práce, která mne v poslední době zaplavila, mne však nutí navzdory zákonům plynutí času znovu a společně s vámi zvolat: jménem všeho lidu, za lepší, za krásnější republiku!

Vaše neústupnost, s jakou svádíte nelítostný boj kupříkladu se členy ilegálního protistátního jízdenkového centra, mne jen utvrzuje, že v tomto jste statečnými syny Karla Vaše a odvážnými dcerami Ludmily Brožové.

Jsem pyšný na to, s jakou neohrožeností nesete ve vašich dobách tíživý prapor našeho nelehkého řemesla

Celý článek naleznete na:

http://protiproud.parlamentnilisty.cz/svet/politika/komentare/912-rittigove-a-spol-uz-nespravedlnosti-neuniknou-vzeti-do-vazby-je-napriste-jiste-statni-zastupitelstvi-ziskalo-zkusenou-posilu-pryc-s-burzoaznimi-soudci.htm