Jak Randákovi ujely nervy

Projekt: Randákoviny

Zpět na projekty
 
11.04.2012

Karel Randák míří vysoko, vyhlásil válku samotnému premiérovi. Serveru parlamentnilisty.cz zcela bez okolků sdělil, že ho premiér Nečas „nasral“ a nyní po něm „půjde“. Pod vlivem emocí tak přiznal to, z čeho je podezírán, tedy, že není žádným nepracujícím důchodcem okopávajícím zahrádku, ale docela obyčejně jde po lidech. Více zde.

A co bývalému špiónovi tolik leží v žaludku? Prohlášení premiéra Nečase v pořadu Otázky Václava Moravce ze dne 1.4.2012 ve kterém uvedl, že má důvody se domnívat, že odposlech rozhovoru mezi Romanem Janouškem a vysokým důstojníkem BIS, pochází od Karla Randáka. Narovinu však také řekl, že důkaz pro to nemá. Jeho vyjádření tak zůstalo v rovině osobního názoru, pro Karla Randáka jistě nepříjemného, přesto však korektně vyřčeného.

Otázky Václava Moravce

 

Od Karla Randáka, který sám obviňuje lidi zcela bez důkazů, svolává za tímto účelem speciální tiskové konference a čelí mnoha trestním oznámením pro podezření z trestného činu křivého obvinění, bychom dokonce i my čekali více nadhledu. Nebo alespoň chytřejší reakci než přihlouplé řeči o rolničkách na hlavě, kterými se zřejmě snažil „urážku“ vrátit v pořadu Impluzy Václava Moravce den po Otázkách.

Rolničky - Randák

 

Přejeme ostatním členům NFPK pevnější nervy a korektnější vyjadřování. Zřejmě je to však nakažlivá nemoc, která se v NFPK šíří jako mor, viz. prohlášení donedávna přeslušného Karla Janečka, který pod vlivem neúspěšných týdnů a po svém (nuceném?) odchodu z RSJ odhodil slušnou masku a vztekle nadává lidem do zmrdů (více zde).