Láskova nesmyslná oznámení

Projekt: Václav Láska

Zpět na projekty
 
05.03.2013

Kdo pravidelně sleduje náš web, jistě zaznamenal urputné snahy stále-ještě-advokáta Václava Lásky o alespoň jedno trestní oznámení (ideálně na vysoce postaveného politického činitele), které by jej katapultovalo mezi právnickou elitu národa.

Vše začalo spekulativní a pochybnou právní analýzou zakázek v Dopravním podniku, pokračovalo trestním oznámením na ministra vnitra Jana Kubiceho a nedávno o sobě dal pan Láska opět vědět dalším oznámením, tentokrát přímo na premiéra Petra Nečase.

Po blamáži v DPP, kdy Láska zaměstnal desítky policistů vyšetřováním ničeho, bychom čekali, že bude napříště s trestními oznámeními obezřetnější. Není tomu tak, nadále seká trestní oznámení jako Baťa cvičky. Trestní oznámení na Petra Nečase smetli ze stolu už na Obvodním státním zastupitelství. Neobsahovala takové skutečnosti, na jejichž základě by bylo možné učinit závěr o spáchání trestného činu.

Těžko říct, zda se tentokrát pan Láska poučí. Každopádně, o průběhu dalšího vývoje dění budeme naše čtenáře průběžně informovat.

Více viz:

Týden.cz: Láska neuspěl s žalobou na Nečase, trafiky pro rebely ODS jdou ke dnu

Parlamentnilisty.cz: Žalobci se nebudou zabývat trestním oznámením Lásky na Nečase

Česká televize: Trestní oznámení na Nečase smetli žalobci ze stolu