Samotný majetek přece není trestným činem.

Projekt: Media

Zpět na projekty
 
02.05.2013

„Ještě nedozněl „úspěch“ Karla Janečka, jenž dotáhl na vařené nudli senátory k žalobě na prezidenta pro údajnou velezradu, a už je to tady zase. S jídlem roste chuť.

„Teď se zase zviditelňují „protikorupční aktivisté“ a loví – docela úspěšně – své ovečky mezi poslanci a senátory (viz iDnes). Až nádech absurdního výsměchu má skutečnost, že iniciátory akce jsou lobbisté z Ekologického právního servisu. To jsou opravdu ti praví, jimž budeme věřit snahu zamezit neprůhledným tokům z veřejných peněz na soukromé účty. Celá ta institucializovaná ekologie se vyznačuje gigantickými přesuny veřejných prostředků do soukromých kapes a na druhé straně zdražováním života náš všech.

„Nikým nevolení Karel Janeček ani David Ondráčka pro mě nemohou být garanty boje proti korupci. Jejich aktivity se zcela míjejí s podstatou, která tkví pouze v omezení dotací a přerozdělování na nejnižší možnou úroveň. To ovšem nechtějí. Jen chtějí mít příslušné toky pod kontrolou. Nijak se neliší od Karolíny Peake, která se přihlašuje ke stejným prázdným gestům a kontraproduktivním nástrojům."

Celý článek na http://streit.blog.idnes.cz/c/325722/Aktiviste-populiste-havliste-nebepecni-politicti-lobbiste.html